Szukasz doświadczonego przewoźnika z Polski do Niemiec? Doskonale trafiłeś! Nasza firma od lat zajmuje się transportem międzynarodowym osób oraz paczek. Przykładamy wszelkich starań, aby nasza praca była dostosowana do potrzeb Klientów. Posiadamy nowoczesne pojazdy, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podróży. Nasi kierowcy cechują się opanowaniem, spokojem i doświadczeniem za kierownicą, dlatego z nami każdy Pasażer może czuć się swobodnie. 

Jak przebiega trasa z Polski do Niemiec?

Nasza trasa rozpoczyna się w województwie małopolskim, a dokładnie w mieście Nowy Sącz, z którego kolejnymi pobliskimi miejscowościami przemierzamy następne kilometry w stronę Limanowej, Mszany Dolnej, Rabki-Zdrój, Myślenic, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia oraz Zgorzelca. Następnie przemierzając zachodnią granicę polsko-niemiecką jedziemy w kierunku Dresden i kolejno przez Chemnitz, Erfurt, Hanau, Frankfurt oraz Wiesbaden, a także całą okolicę do 20-30 km. 

Jak wygląda droga powrotna z Niemiec do Polski?

Trasa z Niemiec do Polski przebiega przez te główne punkty, które znajdują się na podstawowej trasie Euro Bus, a więc Wiesbaden, Frankfurt, Hanau, Erfurt, Chemnitz, Dresden oraz wszelkie pobliskie miejscowości, które mieszczą się do 20-30 km od wyznaczonej trasy. Świadczymy usługę „door to door”. Jeśli potrzebujesz wrócić do Polski i chciałbyś skorzystać z możliwości zamówienia naszego busa pod wskazany adres, zadzwoń i zarezerwuj bilet. Dostosujemy swoją trasę powrotną w taki sposób, aby uwzględnić potrzeby każdego z naszych Klientów. 

Ile kosztuje podróż z Polski do Niemiec z firmą Euro Bus?

Koszt podróży osób z Polski do Niemiec mieści się w granicach 60 – 80 Euro za osobę w jedną stronę. Cena zależna jest od miejsca, z którego nasi Klienci rozpoczynają trasę. Podczas zamawiania biletu otrzymujesz informację o ostatecznej cenie. Jeśli zamierzasz podróżować busem wraz z dzieckiem, poinformuj nas o tym wcześniej. Bilet przejazdu dla dziecka do 10. roku życia obejmuje -30% ceny podstawowej. Jeśli jesteś naszym stałym Klientem, doskonale wiesz o obowiązujących zniżkach, które co piąty przejazd stanowią -50% ceny głównej. Masz pytania dotyczące kosztów przejazdu lub samego transportu? Zapraszamy do kontaktu!