Swoje usługi kierujemy do Klientów, dla których istotny jest bezpieczny, komfortowy oraz punktualny transport z Polski do Niemiec i z powrotem. Naszą trasę dostosowujemy do każdego Klienta i zanim zostanie zamówiony bilet, przeprowadzana jest kompleksowa konwersacja, która pozwala na ustalenie najbardziej dogodnej trasy dla każdego Pasażera z osobna. To dla nas bardzo ważne, aby nasi Klienci czuli się szanowani i doceniani przez naszą firmę.

Droga powrotna z Niemiec do Polski

W drodze powrotnej zabieramy naszych Pasażerów z Frankfurtu, Hanau, Erfurt, Chemnitz, Dresden oraz okolicznych miejscowości. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba, by każdy z naszych Klientów mógł bezpiecznie i na czas wrócić do Polski. W naszym kraju dowieziemy Cię pod wskazany adres w miejscowościach z naszej trasy, a więc: Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Myślenice, Rabka-Zdrój, Mszana Dolna czy Limanowa, a także do okolicznych miejscowości oddalony nawet 30-40 km od naszej głównej trasy.

Bezpieczny i komfortowy powrót do Polski

Nasze nowoczesne, sprawne i bezpieczne busy kursują kilka razy w tygodniu z Niemiec do Polski, przewożąc zarówno Pasażerów, jak i paczki. Dopracowane i komfortowe pojazdy pozwalają w należyty sposób dotrzeć wszystkim Klientom do swojej rodziny w Polsce, a wspomniane przesyłki zawsze docierają do wskazanego punktu.

Wakacje – jak wrócić z Niemiec do Polski

Miesiące letnie są dla wielu osób okresem urlopu, odpoczynku, wakacji. To piękny czas, który powinien zostać wykorzystany na regenerację i oddech od codzienności. Wielu Polaków pracujących u naszych zachodnich sąsiadów wraca do naszego kraju i poszukuje godnego i rzetelnego transportu. Wtedy zjawiamy się my i w pełnym komforcie oraz z zachowaniem bezpieczeństwa podróżujemy do Polski przez miejscowości znajdujące się na stałej trasie, ale także okoliczne miasta i wsie. Jeśli szukasz transportu powrotnego z Polski do Niemiec, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, wiadomość e-mail, SMS, a także drogą telefoniczną. Do zobaczenia!