Wyjazdy zagraniczne wśród Polaków często motywowane są kwestią zarobkową. Nasi zagraniczni sąsiedzi oferują wysokie wynagrodzenie wraz z uwzględnieniem godnych warunków pracy, dlatego wiele osób decyduje się na pracę zarobkową poza terenem naszego kraju. 

Co motywuje Polaków do pracy w Niemczech?

Wyjazdy zarobkowe to najczęstszy motyw podróżowania Polaków z naszą firmą. Nasi Rodacy decydują się na pracę w Niemczech w głównej mierze z przyczyn zarobkowych. Wysokie wynagrodzenia oraz godne warunki pracy zachęcają do podjęcia decyzji o wyjeździe. Wielu Polaków zatrudnia się u Niemców, ponieważ chcą zwiększyć swoją płynność finansową i zadbać o wzrost poziomu życia. Wyjazdy zagraniczne często odbywają się również w okresie pracy sezonowej, głównie w wakacje. Wtedy wśród naszych Pasażerów dominują zazwyczaj studenci oraz pełnoletni uczniowie, którzy w wolnym czasie mają w planach zwiększyć swój budżet. 

Bus do Niemiec z Euro Bus – wybierz komfort i bezpieczeństwo 

Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem na rynku transportu międzynarodowego i od lat świadczymy usługi przewodu osób oraz paczek. Nasza trasa rozpoczyna się w Nowym Sączu i obejmuje kolejno ustalone punkty: Limanowa – Mszana Dolna – Rabka-Zdrój – Myślenice – Kraków – Katowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Dresden – Chemnitz – Erfurt – Hanau – Frankfurt – Wiesbaden oraz cała okolica. Podane miejscowości są orientacyjne, a dokładna droga z Polski do Niemiec dopasowywana jest dla aktualnie przewożonych Pasażerów. 

Usługa „door to door” z Euro Bus

Nasza firma świadczy usługę „door to door”, która jest bardzo często wybierana przez Pasażerów. Polega na odebraniu naszych Klientów z podanego przez nich miejsca, które znajduje się w niedalekiej odległości od głównej trasy i dowiezieniu ich pod wskazany adres w Niemczech. Taka usługa jest bardzo dużym ułatwieniem dla Podróżujących, ponieważ nie muszą oni organizować dodatkowego transportu, aby dotrzeć do sąsiedniej miejscowości, którą obejmuje nasza główna trasa. Cieszymy się, że nasze elastyczne działania ułatwiają Pasażerom funkcjonowanie na trasie Polska – Niemcy.