Znaczna część Polaków podróżuje do Niemiec w celach zarobkowych. Nie od dzisiaj wiadomo, że nasi zachodni sąsiedzi oferują wysoką pensję, godne warunki oraz odpowiedni czas na odpoczynek. 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę jako przewoźnika do Niemiec?

Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym z Polski do Niemiec i z powrotem. Przewozimy zarówno osoby, jak i paczki pod wskazany adres. Cechuje nas obszerna, odnowiona flota, dzięki czemu każda podróż jest w pełni bezpieczna, ale również i komfortowa. Wygodne fotele, klimatyzacja, system bezpieczeństwa, a także czyste i zadbane wnętrze z pewnością wpływają na podróż. Ponadto nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy, którzy z pełną kulturą regularnie pokonują kolejne kilometry. Miła i przyjazna atmosfera to nieodzowny element podczas jazdy naszymi busami. Wyróżniamy się również terminowością oraz punktualnością, ponieważ cenimy czas naszych Klientów oraz ich plany i zobowiązania wobec innych. 

Stały przewóz pod wskazany adres – door to door z firmą Euro Bus 

Wszystkie osoby podróżujące z Nowego Sącza, Limanowej, Mszany Dolnej, Rabki – Zdroju, Myślenic, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia, Zgorzelca oraz sąsiednich miejscowości zapraszamy do współpracy i regularnego korzystania z naszych usług. Dla wszystkich Pasażerów, którzy jeżdżą z nami sukcesywnie, przy co piątym przejeździe oferujemy -50% ceny. Ponadto świadczymy usługę „door to door”, dzięki której nie musisz martwić się o organizowanie dodatkowych środków transportu, aby dostarczyć Cię na naszą trasę lub odebrać z punktu, do którego Cię dowieziemy. Jeśli chcesz skorzystać z tego typu usługi, niezbędne jest poinformowanie nas o tym podczas zamawiania biletu. 

Przewóz z Niemiec do Polski 

Jeśli pracujesz w miejscowości Frankfurt, Dresden, Gera lub Jena, skontaktuj się z nami i zamów swój bilet na drogę powrotną. Wracając z Niemiec do Polski, podróżujemy także przez Chemnitz, Erfurt oraz Hanau. Ponadto dojeżdżamy do innych miejscowości, które znajdują się w obszarze do 30 km naszej trasy głównej. Zadzwoń wcześniej, przedstaw nam swoją sytuację, a my dostosujemy nasz przejazd do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!