Transport międzynarodowy to nasza specjalność. Od wielu lat bezpiecznie, terminowo i sprawnie przewozimy naszych Pasażerów w wyznaczone punkty, dowożąc ich do miejsca pracy, nowego miejsca zamieszkania lub do rodziny. Nasi doświadczeni kierowcy świetnie czują się za kierownicą i każdego dnia przemierzają setki tysięcy kilometrów z naszymi Klientami. Trasa odejmuje w głównej mierze południową część Polski, po czym przemierzając od Małopolski przez kolejne województwa, docieramy do granicy niemieckiej. Zawsze na czas, zawsze bezpiecznie, zawsze w przyjaznej atmosferze. 

Bus z Polski do Niemiec – zaufany przewoźnik 

Docierając do granicy z Niemcami, przemierzamy kolejne miejscowości u naszych zachodnich sąsiadów. Trasa obejmuje przejazd przez Dresden, Chemnitz, Erfurt, Hanau, Frankfurt, Wiesbaden oraz okoliczne miejscowości. Docieramy do każdego punku w odległości do 30 km, który zamówi u nas wcześniej nasz Klient. Usługa „door to door” cieszy się ogromną popularnością wśród Pasażerów. Podczas rezerwacji biletu należy poinformować nas o chęci skorzystania z takiej formy przywozu do Niemiec, a my zajmujemy się już całą resztą. Usługa „od drzwi do drzwi” polega na odebraniu naszego Klienta wraz z bagażami z wyznaczonego miejsca i następnie dowiezienia go w Niemczech pod wskazany wcześniej adres. To ogromne ułatwienie dla Podróżujących, którzy nie muszą martwić się o organizowanie dodatkowego transportu, jeśli mieszkają w innych miejscowościach niż te główne z naszej stałej trasy. 

Ile kosztuje bus do Niemiec z Katowic, Krakowa czy Wrocławia?

Ceny biletów z Polski do Niemiec są zależne od miejsca, w którym wsiada Pasażer. Koszt przewozu w jedną stronę z Krakowa wynosi 70 Euro, z Katowic – 65 Euro, a z Wrocławia – 55 Euro. Ceny te dotyczą dzieci powyżej dziesiątego roku życia oraz osób dorosłych. Natomiast bilety dla dzieci do dziesięciu lat wynoszą -30% ceny.  W związku z tym prosimy o podanie informacji o wieku dziecka podczas rezerwacji biletów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych Klientów, oferujemy -50% ceny na co piąty przejazd z naszą firmą z Polski do Niemiec. Przewóz paczek natomiast z podanych miast wynosi od 20 Euro i jest zależny od wielkości oraz wagi paczki. Jeśli masz pytania dotyczące kosztów transportu lub samego przejazdu, skontaktuj się z nami poprzez rozmowę telefoniczną lub drogą e-mailową, a także poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy!