Od lat zajmujemy się transportem międzynarodowym z Polski do Niemiec. Z naszych usług korzystają w szczególności osoby pracujące w Niemczech, odwiedzające swoją rodzinę poza granicami naszego kraju, a także podróżujący chcący zaobserwować kulturę naszych zachodnich sąsiadów oraz odwiedzając zapierające dech w piersiach miejsca. Oferta przewozowa dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego z naszych Klientów. Podczas podróży duży nacisk stawiamy na bezpieczeństwo, nie pomijając komfortu i terminowości. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy, którzy dobro i ochronę naszych Pasażerów stawiają na pierwszym miejscu. Wysoka kultura osobista oraz pełen szacunek do Klientów z pewnością umilają podróż. Każda wyprawa z naszą firmą gwarantuje pozytywne wrażenia i bezpieczny dojazd do celu.

Sprawdź naszą trasę z Katowic

Wielu naszych pasażerów swoją trasę rozpoczyna w poszczególnych dzielnicach Katowic, w tym m.in.: Załęże, Bogucice, Nikiszowiec, Dąbrówka Mała, Koszutka, Zawodzie, Burowiec, Józefowiec, Hameria, Stara Ligota, Dąb, Borki czy Wymysłów. Z racji, iż świadczymy usługę „door to door” występuje u nas możliwość zabrania Pasażerów oraz ich bagaży spod wskazanego adresu, dostarczając do miejsca docelowego u naszych zachodnich sąsiadów. Wiemy, że usługa „od drzwi do drzwi” jest przez naszych Klientów niezwykle ceniona i sprawia, że dzięki niej stajemy się bardzo konkurencyjni na rynku.

Ile zapłacę za przejazd z Polski do Niemiec?

Cena za przejazd z Polski do Niemiec jest zróżnicowana w zależności od miejsca, w którym rozpoczynasz swoją podróż. Biorąc pod uwagę Katowice, a więc miasto, z którego wielu mieszkańców wyjeżdża w celach zarobkowych do Niemiec, stawka za bilet w jedną stronę wynosi 65 Euro. Dla naszych stałych Klientów posiadamy specjalne rabaty, które uwzględniają co piąty przejazd z naszą firmą w wysokości -50%. Jeśli wyruszasz w podróż ze swoim dzieckiem, którego wiek nie przekracza 10 lat, również możesz skorzystać z dodatkowego rabatu, który wynosi -30% kwoty standardowego biletu. Nasza firma świadczy także usługę transportu paczek w kwocie od 20 Euro, w zależności od wielkości i wagi paczki.