Nasza firma świadczy międzynarodowe przewozy osób oraz paczek na trasie Polska – Niemcy. Oferujemy przejazd z ustalonego wcześniej miejsca wprost do celu. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów, które wyposażone są w przestronne, wygodne fotele czy klimatyzację, a wnętrze jest zawsze czyste i zadbane, aby w pełnym komforcie przewozić naszych Klientów.

Skąd odjeżdża bus do Niemiec?

Nasza główna trasa obejmuje wyznaczone miasta, do których docieramy, przejeżdżając m.in. przez miejscowości takie ja: Chełmiec, Dobra, Niedźwiedź, Raba Wyżna, Dobczyce, Skawina, Wieliczka, Chrzanów, Jaworzno, Chorzów, Bytom, Gliwice, Oława, Legnica czy Bolesławiec. Nasza trasa dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb Pasażerów. Świadczymy usługę „od drzwi do drzwi”, aby nasi Klienci mogli w pełni komfortowo skorzystać z oferty naszej firmy. Podczas rezerwacji biletu każdy z naszych Odbiorców, który chce skorzystać z usługi „door to door” powinien nas o tym poinformować i wskazać dokładne miejsce odbioru oraz dowozu.

Dla kogo przeznaczona jest usługa „door to door”?

To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają ciężkie bagaże i trudno jest im poruszać się komunikacją miejską czy busami przewozowymi poprzez wsie. Tą usługą dbamy także o każdego Pasażera, który w związku z występującą pandemią, woli unikać niepotrzebnych dodatkowych kontaktów przez publiczne środki transportu. Poprzez nasz odbiór spod wyznaczonego miejsca i dowiezienie pod wskazany adres w Niemczech podróż każdego Klienta staje się o wiele prostsza i bardziej spokojna.

Ile trzeba zapłacić za busa do Niemiec?

Ceny przewozu osób uzależnione są od długości trasy, tzn. od miejsca, w którym nasz Klient rozpoczyna podróż. Orientacyjne ceny, które podajemy, dotyczą najważniejszych punktów na trasie, jednak jeśli nasi Pasażerowie chcą uzyskać szczegółową wycenę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, wiadomości e-mail, SMS lub poprze formularz kontaktowy na stronie internetowej. Bilet w jedną stronę z Nowego Sącza wynosi od 75 Euro, z Krakowa – 70 Euro, z Katowic – 65 Euro, z Opola – 60 Euro, natomiast z Wrocławia koszt przejazdu wyniesie 55 Euro.