Wysoki standard świadczonych usług transportu międzynarodowego to nasz priorytet. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby nasze działania realizowane były szybko, bezpiecznie i wygodnie.

Z Euro Bus zawsze na czas

Trasa z Polski do Niemiec rozpoczyna się na południu naszego kraju, a dokładnie w Nowym Sączu i kolejno obejmuje następujące miasta: Limanowa – Mszana Dolna – Rabka-Zdrój – Myślenice – KrakówKatowice – Opole – Wrocław – Zgorzelec – Dresden – Chemnitz – Erfurt – Hanau – FrankfurtWiesbaden oraz wszelkie sąsiednie miejscowości. Każdy przejazd jest dokładnie analizowany i dostosowany do potrzeb Klientów. Każdego dnia nasza firma przemierza setki kilometrów, dowożąc naszych Pasażerów w wyznaczone miejsce.

Usługa „door to door” – podjedziemy i zabierzemy Cię spod domu

W standardzie naszych usług nie mogło zabraknąć usługi „od drzwi do drzwi”, która jest niezwykle ceniona i chętnie wybierana przez wielu naszych Klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy nasz Pasażer odbierany jest z domu i dostarczany pod wskazany adres poza granicami naszego kraju.

Bezpieczny transport z Polski do Niemiec

Posiadamy solidnych, rzetelnych i doświadczonych kierowców, którzy usługi transportu świadczą na wysokim poziomie. Wysoka kultura osobista oraz uśmiech na ustach przyczyniają się do miłej i swobodnej podróży naszych Pasażerów. Komfortowe, nowoczesne samochody to kolejny atut naszej firmy, dzięki któremu jesteśmy konkurencyjni na rynku.

Oferta Euro Bus dostosowana do potrzeb naszych Klientów

Od lat świadczymy usługi przewozu osób oraz paczek z Polski do Niemiec i z powrotem. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Pasażerów, dlatego nieustannie rozwijamy się i dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. W dobie pandemii zwróciliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych Klientów i zabezpieczenie ich przed potencjalnym zakażeniem. Czyste i odświeżone samochody, bieżąca dezynfekcja oraz odpowiednia ilość zajętych miejsc w busie z uwzględnieniem zachowania dystansu społecznego pozwoliły nam dostarczać Pasażerów w pełnym zdrowiu i bezpieczeństwie pod wskazany adres.