Planuj wyjazd tylko z firmą EuroBus.

Jedni planują krótki, spontaniczny wypad do niemieckiego miasta. Inni chcą dłużej odpocząć i pozwiedzać zabytki, które od dawna chcieli na żywo zobaczyć. Jeszcze inni regularnie odwiedzają niemieckie miasto i mało o jego zabytkach wiedzą. Ciężko tam pracują, a gdy mają tylko wolne, chcą jak najszybciej wrócić do polskiego domu. Którą osobą jesteś? Czy osobą, która jest w Niemczech, aby odpocząć, czy rozwijać się, czy zarabiać? Czy pracujesz, czy odpoczywasz u naszych zachodnich sąsiadów, na pewno zależy Ci na bezpiecznym transporcie.

A co powiesz na przejazd do Niemiec komfortowym busem firmy EuroBus?

Firma EuroBus zajmuje się transportem osób, a także paczek do Niemiec. Trasa rozpoczyna się w województwie małopolskim. Każdego pasażera kierowcy firmy EuroBus zabiorą z miast takich jak Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Myślenice, Kraków. Osoby wyjeżdżające do Niemiec z Katowic, Opola, Wrocławia czy Zgorzelca także mogą liczyć na transport do niemieckich miejscowości.

A do jakich miast kierowcy firmy EuroBus mogą Cię zawieźć?

Niemieckimi miastami, w których pasażerowi zatrzymują się są: Dresden, Chemnitz, Erfurt, Hanau, Frankfurt, Wiesbaden. Jeżeli zatrzymujesz się poza miastem Wiesbaden, ale nadal w jego okolicy, także możesz liczyć na dojazd do miejscowości, na której Ci zależy. Firma zawsze dba o swoich klientów.

Zadowolenie każdego pasażera jest priorytetem firmy EuroBus.

Dlatego dokłada wszelkich starań, aby unowocześniać, uatrakcyjniać swoją ofertę. Firma EuroBus zachęca do korzystania z usługi „door to door”. Możesz liczyć na odbiór przez kierowcę firmy EuroBus spod Twojego domu. Bezpiecznie wsiądziesz do busa do Niemiec i tak samo bezpiecznie dotrzesz do celu swojej podróży. Czy zależy Ci na zwiedzaniu, czy na pracy zarobkowej, skorzystaj z możliwości taniego przejazdu z firmą EuroBus. Ceny rozpoczynają się już od 55 EURO.