Podróż w nieznane.

Podróżując w nowe nieznane miejsce często czujemy niepokój, strach. Boimy się, że pomylimy drogi, zgubimy się, miniemy odpowiedni zjazd. A zanim w ogóle wsiądziemy do samochodu, sporo czasu zabiera nam przestudiowanie trasy. Sprawdzamy, która droga będzie najkrótsza, ale i najwygodniejsza. Gdzie jest autostrada, a gdzie dróżki przez tereny, w których trzeba liczyć się z atrakcjami w postaci dziur i kolein. Nawigacja, najnowsze aplikacje czy tradycyjna mapa przydają się podczas podróży w nieznane. Koło zapasowe, linka holownicza, pełny bak i jeszcze sporo innych rzeczy, o których należy pamiętać jadąc wiele godzin jednym samochodem.

Spokojna podróż busem

Zawsze mamy inną opcje, inne rozwiązanie. Nie musimy zostać z podróżą zagranicę sami. Zostawmy studiowanie mapy, najnowsze GPS, tankowanie i koła zapasowe w domu. Podróżuj z nami, z firmą EuroBus. Dowieziemy Cię bezpiecznie do Niemiec. Strach, niepokój zostaw w domu. Z nami szybko i komfortowo dostaniesz się do niemieckich miast. Busy przejeżdżają między innymi przez Nowy Sącz, Limanową, Mszanę Dolną, Rabkę – Zdrój. Czy interesuje Cię przystanek w Dresden, Chemnitz, czy Frankfurcie, bezpiecznie tam dotrzesz z firmą EuroBus.

Komfort i nowoczesność

Nasze busy do Niemiec są nowocześnie wyposażone. Zapewnią Ci długi sen i dobre samopoczucie po skończonej podróży. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy. Będziesz pewny, że dotrzesz na czas do Niemiec. Mieszkańcy Mszany Dolnej, Rabki – Zdrój nie muszą martwić się o transport do Niemiec. Dla wszystkich osób z powiatu limanowskiego, a nawet okolic powiatu nowotarskiego, komfortowy bus do Niemiec czeka na podróżujących.

Potrzeby klientów naszym priorytetem.

Firma EuroBus jest doświadczoną firmą i dba o potrzeby klientów. Jest elastyczna i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. Przedstaw nam swoje potrzeby, a je uwzględnimy podczas podróży. Natomiast jeżeli nasuną Ci się jakieś refleksje po skończonej drodze, przekaż nam je. Zawsze chętnie przyjmiemy każdą Twoją radę i sugestię. Zależy nam na zadowoleniu klientów. Chcemy, aby korzystali z naszych usług, ale i z powrotem wracali do naszej firmy.