Każdy z zawodów charakteryzuje się innymi potrzebami oraz wymaganiami w stosunku do pracowników. W przypadku zawodu kierowcy niezbędne są z pewnością znajomość przepisów drogowych, opanowanie, cierpliwość oraz świadomość odpowiedzialności za swoje życie, a także życie innych uczestników ruchu. To bardzo wymagający zawód, który nabiera jeszcze większej powagi, gdy w grę wchodzi przewóz pasażerów

Czym wyróżniają się kierowcy Euro Bus?

Nasi kierowcy to doświadczeni przewoźnicy, którzy doskonale odnajdują się na polskich drogach oraz tych zagranicznych. Prowadzenie dla nich samochodu to nie tylko obowiązek, ale również czysta przyjemność. Opanowanie, świadomość odpowiedzialności oraz zachowanie cierpliwości w najbardziej emocjonujących momentach to to, czym nasi kierowcy mogą się pochwalić. To właściwe osoby na odpowiednim stanowisku. Oprócz niezbędnych umiejętności i istotnych w tym zawodzie cech charakteru wyróżniają się również wysokim poziomem kultury i szacunku do każdego z naszych Pasażerów. Są otwarci na pytania oraz nurtujące Pasażerów kwestie związane nie tylko z samą trasą czy transportem. Łatwo można nawiązać z nimi kontakt, a ich pozytywne nastawienie nastraja wszystkich Pasażerów. Setki kilometrów, które nasi kierowcy pokonali na trasie Polska – Niemcy i z powrotem powodują, że za kierownicą czują się oni jak ryba w wodzie. 

Usługa „door to door” skierowana do każdego z naszych Pasażerów

Nasi kierowcy z miłą chęcią pokonują kolejne kilometry. Są otwarci na świadczenie dodatkowej usługi „door to door”, ponieważ wiedzą, że przyjazdem pod wskazany adres i pomocą w załadowaniu bagaży sprawiają naszym Klientom ogromną radość i jednocześnie ułatwiają sam początek i koniec podróży. Usługa ta świadczona jest wyłącznie z wcześniejszym zgłoszeniem w naszej firmie dotransportowania Pasażera pod wskazany adres. Dzięki zachowaniu ustalonych reguł chęci skorzystania z usługi „od drzwi do drzwi” jesteśmy w stanie odpowiednio logistycznie zaplanować całą podróż i zachować przy tym punktualność, terminowość oraz niezbędne bezpieczeństwo.