Środki ostrożności

Maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe. To są obecnie słowa nie tylko znane ze słownika, ale i z życia codziennego. Stało się już to dla nas wszystkich normą. Każdy z tych przedmiotów i każda czynność dają poczucie bezpieczeństwa. Używamy maseczek, dokładnie myjemy ręce. Dezynfekcja dłoni i powierzchni stała się codzienną czynnością. Utrzymanie dystansu międzyludzkiego jest oznaką odpowiedzialności. Ważne jest to, aby czuć spokój i harmonię. Bezpieczeństwo daje nam rodzina, dom, ale także wszyscy razem nawzajem możemy sobie pomóc w tym trudnym czasie. Czy się znamy dobrze, czy jesteśmy dla siebie całkiem obcy, my Polacy, w obliczu tragedii, trudności zawsze się jednoczymy. Urazy, złości, gniew odchodzą na dalszy plan. Łączymy się w jedną wspólnotę i sobie pomagamy, aby czuć się bezpiecznie i się wspierać, także w czasach epidemii koronawirusa.

Bezpieczna podróż

W naszych podróżach do Niemiec wiele razy podkreślaliśmy, że dla nas bezpieczeństwo jest priorytetem. I nic w tej kwestii się nie zmieniło. Nadal dbamy o naszych klientów, pod każdym względem. Dbamy, aby podróż przebiegła spokojnie i komfortowo. Aby cel został osiągnięty w pełnym bezpieczeństwie. A dodatkowo obecnie dbamy, aby podróż była bezpieczna pod względem przeciwdziałania zarażeniu się koronawirusem. Dbając o bezpieczeństwo w naszych busach, stosujemy wszelkie środki ostrożności. Dostosowujemy się do wymogów i zaleceń urzędów państwowych, ale także próśb i uwag klientów. Stosujemy dezynfekcję foteli, klamek, poręczy, najważniejszych elementów busa. To wszystko odbywa się w naszych busach regularnie. Zwiększamy odległości pomiędzy pasażerami. Zapewnia to bezpieczeństwo, a także komfort.

Dotrzeć na czas

Wracamy do rzeczywistości, pracować trzeba, aby móc normalnie funkcjonować. Wiemy, że do pracy każdy z Was musi dotrzeć, dlatego nie przysparzamy Wam zmartwień. Inny kraj, rozłąka mogą wzbudzać niepokój. Dlatego my jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nie musicie szukać innego transportu. Jesteśmy gotowi do podróży. Zwiększamy częstotliwość wyjazdów, aby każdy dotarł na czas do wyznaczonego miejsca w Niemczech. Bezpiecznie i spokojnie dotrzesz z nami do celu. Bądźcie zdrów!