Województwo małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie

Województwo małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie, co łączy te województwa? Wszystkie te województwa mają bogatą historię, tradycję. Zwiedzić możemy w każdym z nich wiele pięknych zabytków. Każdy turysta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla aktywnie i biernie wypoczywających. Dla wielbicieli wysokich gór i pagórków. Dla kochających przyrodę i gwar miasta. Dla lubujących się w architekturze i naturze. Dla lubiących samotność i dla całych rodzin.

Piękna Polska

Małopolska zaprasza do uwielbianego Krakowa i Zakopanego. Na południu Polski czekają na wszystkich wspaniałe wspinaczki w Tatrach lub zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce czy Bochni. Śląsk zachwyca pięknym zamkiem w Olsztynie i zaprasza w Góry Sokole lub do Kopalni Srebra. Niezapomniana Pszczyna, której nie można ominąć. Dla miłośników muzyki trzeba wstąpić do Narodowej Symfonii Polskiego Radia w Katowicach. W województwie opolskim Opole wychodzi na pierwszy plan. Amfiteatr czy Aleja Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki zachęcają do zatrzymania się. Na Dolnym Śląsku czeka nas wiele różnych historycznych zamków, a także Kopalnia Złota i Kopalnia Uranu. Możemy także wybrać się na Górę Śnieżkę lub do pięknego Wrocławia.

Łączy ludzi

Oprócz tego, przez te cztery województwa przebiega nasza trasa, która prowadzi do niemieckich miast. Dowieziemy na czas do Niemiec Małopolanina, Ślązaka, Opolanina i mieszkańców Dolnego Śląska. W naszym busie łączymy wszystkie polskie tradycje. Wymieniamy się doświadczeniem, informacjami. Gwary się przeplatają, ale wszyscy potrafią się porozumieć. My Polacy mamy wiele ze sobą wspólnego. Czy jesteśmy prawdziwymi góralami, czy pochodzimy z nizin, to wiele nas łączy. Polska kuchnia, różnorodne potrawy, które mają wspólny mianownik, zawsze wspaniale smakują. Sport, który dostarcza zawsze mnóstwo emocji, także nas wszystkich łączy. A podróżując z nami mamy wspólny cel – dotarcie do Niemiec. Cel jest wyznaczony i każdy bezpiecznie do niego dotrze.