Przewóz osób do Niemiec to pasja kierowców firmy EuroBus. Podróż odbywa się zmodernizowaną flotą pojazdów, która systematycznie jest udoskonalana i przechodzi regularne przeglądy techniczne. Bus do Niemiec na trasie Katowice – Frankfurt nad Menem, to jeden z najlepszych środków transportu wykorzystywany i sprawdzony już przez dziesiątki klientów.

Wygoda podróży

Wygoda jest zagwarantowana poprzez wspomnianą już stale modernizowaną flotę pojazdów, z których każdy wyposażony jest w system GPS oraz klimatyzację. Podróż do Niemiec zawsze przebiega w miłej atmosferze, w chłodnym klimacie w lecie i cieplejszym zimą. Zmęczeni podróżni mogą swobodnie przespać całą podróż. Wygodę śpiącym zapewniają regulowane fotele. Bezpieczeństwo przejazdu gwarantowane jest przez niezwykle doświadczoną kadrę kierowców. Każdy z nich to dobry duch, który wspiera podróżnych w razie jakichkolwiek awarii i problemów. W razie konieczności organizuje nieplanowany postój i pozwala na rozprostowanie kończyn także na planowanej trasie postojowej.

Trasa przejazdu

Trasa przejazdu busa z Katowic do Frankfurtu nad Menem przebiega przez większe miejscowości, takie jak Opole, Wrocław, Zgorzelec, Drezno, Chemnitz, Erfurt i Hanau. To zdecydowanie największe miasta w swoich regionach. Największe i najbardziej atrakcyjne, dla pracowników zarabiających w Niemczech i turystów. Przejazd Katowice Wrocław odbywa się autostradą i trwa około półtorej godziny. Do Zgorzelca także prowadzi autostrada i jest to około 150 km trasy. Do Drezna jest stamtąd kolejne 1h 20 min. Chemnitz jest około 80 km dalej i dostajemy się tam w niecałą godzinę. Jadąc ciągle autostradą A4, docieramy do Erfurtu po niecałych kolejnych 2 godzinach. Teraz czeka nas najdłuższy odcinek trasy prowadzący do Hanau. Ostatecznie po kolejnej pół godzinie jazdy jesteśmy we Frankfurcie.

Koszty

Miejsce w busie do Niemiec z Katowic kosztuje jedynie 65 Euro. Jest to niska i naprawdę konkurencyjna cena, która pozwala zabrać ze sobą spory bagaż. Każda z naszych podróży przebiega bezpiecznie i odbywa się w systemie door to door, co oznacza, że klient odbierany jest z miejsca pobytu i dostarczany pod same drzwi hotelowe we Frankfurcie nad Menem lub innym mieście na trasie przejazdu.